Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz!
 

Öss 2008 sürecinde destekçileri olduğumuz öğrencilerimiz; kazandıkları okullarla, başarılarıyla, hedefleriyle ve bu ülkeye yakışır gençler olmalarıyla bize en büyük hediyeyi vermiştir. Herbirini ayrı ayrı tebrik ediyoruz, hayatlarının geri kalanında başarılar diliyoruz. Öğrencilerimizin başarılarında emeği geçen herkese sitemiz adına teşekkür ederiz."

Sevgili öğrencilerimiz; Kazandığınız okulları isim-soyisim bilgilerinizle birlikte ekolhocaoss@gmail.com adresine yollayın, sitemizde başarılarınızı yayınlayalım.

 

Doğan Turan: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Abdullah Emre Çağlar: Ankara Ünv. Hukuk Fakültesini

Melis Söylemez: Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Salih Türk: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uğur Akar: Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uğur Atlaş: Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Nihat Tolga Vidin: Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Gamze Kubilay: Namık Kemal Ü.: gıda mühendisliği

Hasan Canpolat: İTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

Mesut Mithat Arslan: Bogaziçi Ü. Gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği

Gamze Ceylan: ODTÜ Endüstri mühendisliği

Arslan Tolga KAYA: KATÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Uğur ÜRESİN: Gebze YTE Malzeme bilimi ve mühendisliği

Betül Özülkü: Maltepe Üniversitesini Hukuk (burslu)

Nilay Bostan: ODTÜ İktisat

Özlem Tuba Boyraz: Dumlupınar Üniversitesi Maliye

İsmail Beyazay: Boğaziçi Üniversitesi Siyasi Ve İktisadi Bilimler Fakültesi

Sadi Burak Karakuş: Hacettepe Ünv. Bilgisayar Mühendisliği

Mustafa Öçal: Yıldız Teknik Üniv. Elektrik Müh.

Büşra Çalış: İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği

Fatih Yüksel: Aksaray üniversitesi makina mühendisliği

Canan Altıok: İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat

Sibel Kurt: Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi- İşletme

Sedat Ersoy: Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü

Nilgün Kaya: İstanbul üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik bölümü ( 4 yıllık)

Yağız Akbıyık - Marmara Ünv. Metalürji ve Malzeme Mühendisliği (ingilizce)

Ersin Bardakçı: İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi

Tülay ÖZBAY: Balıkesir Ünv. Necatibey Eğitim Fakültesi- Biyoloji Öğretmenliği

İbrahim Aksu: Muğla Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği

Muradiye: Doğuş Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi- Psikoloji Bölümü

Kanat Cavlak: Doğuş Üniversitesi - Mimarlık

Çağatay Çakır: Bolu İzzet Baysal Üniversitesi - İşletme

Mehmet Ali Güneş İzzet Baysal Ü.: uluslararası ilişkiler

Büşra Akdoğan: Gaziosmanpaşa Üniversitesi ziraat mühendisliği

Burak Özçep: Karadeniz Teknik Ünv. Maliye

Esra Bahçe: Karadeniz Teknik Ünv. Maliye

İbrahim Ak: Muğla Üniversitesi Elektronik ve bilgisayar öğretmenliği

Birgül Keser: Afyon Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı Öğretmenliği

Betül Özdemir: Karadeniz Teknik Ünv. İşletme

Emrah Gülşen: Gazi Üniversitesi Türkçe öğretmenliği

Damlasu Güni: Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Fatih Başkan: Kocaeli Üniversitesi İnşaat mühendisliği

Merve Karaca: Kocaeli Üniversitesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri

Ayşe Ünal: Karabük Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği

Mete Buğrahan Osanmaz: Uşak Üniversitesi Matematik Bölümü

Yasemin Bal: Malatya İnönü Üniversitesi  İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Simge Kara: Tokat Üniversitesi İşletme

Mert Yalnız : Pamukkale Üniversitesi İnşaat mühendisliği

Merve Ertosun: KTÜ Mimarlık

Barış Kurt: Atatürk Üniversitesi- Veterinerlik

Hasan Kaan Doğan: KTÜ Fizik Bölümü

Serkan Çamur : Dumlupınar Üniv. Domaniç MYO

Enes Dora: Erciyes üniversitesi Matematik Bölümü

Adnan Başar: Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü

İlyas Tatar : Çanakkale Onsekiz mart üniversitesi Sınıf Öğretmenligi 

Ömer Kasap  : Ege Üniversitesi Ziraat Mühendisliği

Onur Titiz : İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi

Mustafa Özdemir  :Uludağ Üniversitesi Matematik

Mustafa Tosun Bahçeşehir üniversitesi Mekatronik müh. (burslu)

Nehir Tiyenç  : Mersin Üniversitesi İşletme Bölümü

Esra Demir:  İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü

Melek Hocaoğlu: Marmara Üniversitesi  Bankacılık 

Onur Kaytan : İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme

Mustafa Eker: Kütahya Üniversitesi Muhasebe Bölümü (4 Yıllık)

Başar Gelal: YDÜ Mimarlık

Şaziye Karataş:  Uludağ Üniverstesi İngilizce Öğretmenliği

Ramazan Çalışkan:  Gazi Üniversitesi Muhasebe Öğretmenliği

Murat Yatarkalkmaz:  Kırıkkale Üniversitesi Fizik bölümü

Serkan Esgin: Sakarya  Ünv Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Murat Akyurt: Celal Bayar Üniversıtesi Sınıf Öğretmenliği

Gülizar Küçük: Amasya Üniversitesi Sınıf öğretmenliği bölümü

Süleyman Demirtaş - Gazi Üniversitesi Uluslararsı İlişkiler Bölümü

Fuat Taner Eksik: Azerbaycan Devlet Neft Akademisi Petrol ve Gaz Üretim Makineleri ve Techizatı

Mustafa Özdemir: Uludağ Üniversitesi Matematik

Işık Bora Keklik: İstanbul Ünv. siyasal bilgiler fakültesi Kamu yönetimi

Gizem Saygılı: Karadeniz Teknik Üniversitesi  İktisat 

Ersin Keşt: Pamukkale Üniversitesi İşletme 

Aysen Varol: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi. Ebe-Hemşire

Kıvanç Koçak: ODTÜ Uluslararası İlişkiler

Murat Budak: Kırşehir Ahi Evran Universitesi Turk Dili ve Edebiyatı 

Abdullah Buksur: Gümüşhane Üniversitesi  Jeoloji Mühendisligi

Mahmut Çalman: Selçuk Üniversitesi Ziraat Zakultesi Ziraat Mühendisliği

İlyas Kirazlı : Ege Üniversitesi Biyoloji

Merve Tarhan : İstanbul Üniversitesi Psikoloji

Tuğba Akyüz : Uşak Üniversitesi Maliye

Gönül Demir : istanbul Üniversitesi Fizik

Nazlı Dalgakıran: Uşak Üniversitesi Kamu yönetimi

Yusuf Emre Sucu : Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat

Serdar Gür: İstanbul Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı

Muhammed Kılınçkaya: Kırıkkale Tıp Fakültesi

Berkay Güzey: Boğaziçi Kimya Mühendisliği

Gülşen Borçlı: Van YYÜ. Fizik Öğretmenliği

Samed Çevik : İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Muh. (DGS)

Zekiye Esen: Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi 

Fatma Göl: Dumlupınar Üniversitesi-Kamu yönetimi

Pınar Göçmen: İzmir Üniversitesi Elektrik ve Haberleşme Mühendisliği

Gökhan Kayatürk: Dumlupınar Üniversitesi İktisat

Uğur Yılmazer: Pamukkale Ünv. Makine Müh.

İsmail Altıntaş: Dokuz Eylül Üniversitesi Maden mühendisliği

Ercan Ürkmez: ÇanakkaLe Onsekiz Mart Üniveritesi Sınıf ÖğretmenLiği

Simge KAYA: Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

Evrim Aymelek: Dumlupınar Üniversitesi İktisat

Kenan Albayrak: Sakarya Üniversitesi İktisat

Merve Karaman: Balıkesir Üniversitesi Muhasebe

Seda Delal Turan: Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Yunus Akbay: Marmara Ünv.Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler(İngilizce)

Mehmet Nuri Öğüt: Karadeniz Teknik Ünv. İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Özge Yıldız: Koç Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü

Semih Güler: Celal Bayar Üniversitesi İİBF İşletme

Ceylan Esen : Dicle Ünv. Hemşirelik

Şeyma Yıldız: Kırşehir Ahi Evran Universitesi Fizik

Ömer Cinpir: İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol Mühendisliği





ekolhoca.com 2007 Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım : Ekol Hoca